הערך המוסף של עיסוי אירוטי

בעוד עיסוי רגיל מתמקד רק בהפחתה של דלקות וכאבים, לעיסוי אירוטי יש יתרונות עם ערך מוסף. זהו בראש ובראשונה העיסוי היחיד שמשלב בין ההיבט הרפואי והרגשי. הוא מאפשר לגברים ולנשים להגיע לסיפוק אדיר בתוך זמן קצר ומציב רף גבוה של בקרת איכות גם עבור מטופלים שלא אוהבים לקבל מסאז'. העיסוי מצד אחד ממריץ ומשפר את זרימת הדם והלימפה בגוף, אבל מצד שני הוא מבוסס על מגע עדין בנקודות הכי רגישות ומלטפות.

 

עיסוי אירוטי מעניק לשרירים ולרקמות הרכות בגוף האדם גמישות אבל הוא גם מספק חוויה של 360 מעלות. רק בעיסוי מן הסוג הזה ניתן לקבל את הטיפול עם שמנים ארומטיים, על רקע מוזיקה מרגיעה ותוך כדי מתן דגש לצרכים של המטופל. לוח הזמנים ומהלך הטיפול נקבעים אך ורק בין המטפל למטופל ולכן הם ניתנים לשינויים. המשמעות היא שכל מי שמתחיל עיסוי אירוטי לא יודע איך הוא ייגמר.

 

העיסוי יכול להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה או אטרקציה לאירועים מיוחדים. יש גברים ונשים שמזמינים את העיסוי בסופי שבוע, אחרים מתאמים מפגשים גם באמצע ימי עבודה ורבים עושים זאת במסגרת בילוי משותף עם בני זוג. עיסוי אירוטי מתאים את עצמו לסיטואציה וקשה להישאר אדישים לתוצאות.

 

 

 

כך תיהנו מהיתרונות של עיסוי אירוטי

אתם לא צריכים להיות מומחים לאורטופדיה על מנת להבין את היתרונות של עיסוי אירוטי וליהנות מהם. אפשר להשתמש במידע שמופיע באתרי האינטרנט כדי להשוות בין שירותי עיסוי, לקבל המלצות על גברים ונשים שעוסקים בתחום ובמידת הצורך גם לראות תמונות או לצפות בסרטונים. תוכלו להשתמש גם אתם ביתרונות של העיסוי על מנת להרגיש חיוניים, צעירים ומסופקים יותר.

 

יש מאות סוגים של עיסויים והם מחולקים לתחומים שונים במישור התרפי וההומאופטי. בחרו עיסוי שמתאים לכם ולא תתחרטו. בנוסף, נסו למצוא מקום מפגש דיסקרטי ונעים שגורם לכם להרגיש בנוח. בצעו תיאום ציפיות מראש וודאו שאתם מגיעים עם ראש פתוח. רק בצורה כזו תוכלו לנצל לטובתכם את המאפיינים האירוטיים של העיסוי המיוחד.